Leden 2012

The Social Networks

27. ledna 2012 v 21:16 Theme of week
Pod tímhle si nejspíš valná většina z Vás představí sociální sítě, které v dnešní době dobývají svět, jako jsou například Facebook, Twitter, MySpace a jistě mnoho dalších. Jelikož nevlastním účet na MySpace ani Twitteru budu se věnovat zhodnocení Facebooku.
Facebook je sociální síť, která umožňuje jejím uživatelům komunikovat se svými přátely pomocí internetu. Jelikož jsou na Facebooku různé jiné služby jako jsou fotky, statusy, linky, apod... stal se Facebook pro některé nezbytnou věcí k životu. Přátele koukají na zdi od svých přátel a zjišťují co je u nich nového, koukají na fotky jak zrovna jejich přítel vypadá, než aby zvedli zadek a šli si s přítelem popovídat třeba do hospody. Raději si popovídají přes chat. Někomu to jistě vyhovuje. Chat podle mě není zas tak špatný, pokud zrovna nemůžete s danou osobou být venku jelikož už je třeba tma nebo jste nemocní. Facebook není tak špatný pokud se na něm nestaneme závislými. Pokud propadneme závislosti můžeme tím vážně narusit naše postavení ve společnosti či doma. Někteří sedí na Facebooku pořád. Příjdou ze školy a místo učení "Hup" na Facebook. Místo učení se ve škole "Hup" na Facebook. Takoví lidé by se měli nad sebou zamyslet. K čemu to je sedět tam tak dlouho ( pokud si ovšem s někým nepíšete, protože to by zas tak nevadilo :P ) když každou vteřinu nepřibyde nějaký nový příspěvek od někoho z vašich 168 přátel? Kolik přátel vlastně máte ve skutečnosti ( myslím přátel se kterými se bavíte ) ? Sama jich mám 49. Na Facebooku jsem jenom kvůli někomu koho mám bezmezně ráda. :) :*
Buďte si na Facebooku, ale nestaňte se závislými! ;)

Už je zima?

23. ledna 2012 v 11:39 On my mind
Je už zima nebo se mi to jen zdá? Venku sice sníh byl., ale pak hned roztál! Ani jsem si ho nestihla pořádně užít. Takové procházky ve sněhu a když k tomu lehce a krásně sněží jsou neodolatelné. Když jsem se konečně rozhodla, že bych mohla jít ven fotit začal sníh tát a nebylo to podle mých představ správné prostředí na fotku. Byla jsem z toho smutná. Ale až zima zase začne sněhem a úžasnými vyhlídkami, slibuji, že Vám sem nějaké fotky dám, aby jste z té zimy a mého blogu taky něco málo měli. :)
Ps.: Chybí mi foťák! :D