Únor 2012

Friendship

21. února 2012 v 18:58 On my mind
Přátelství... Co to vlastně je? Je to něco co člověk velmi potřebuje. Ať už mu je skvěle nebo je nadně. V kamarádství, velmi dobrém kamarádství, jsou vždy alespoň dva lidé, kteří si důvěřují a vše si říkají. Vlastně jsou to nejlepší kamarádi, které pojí to zde zmíněné, přátelství. Od takového přítele se čeká, že bude druhému oporou v jeho životě a on pro něj na oplátku bude tím samým. Přátelé jsou tady vždy pro ostatní, kteří je potřebují. Když někdo nemá přátele, je osamělý, tak je to velmi smutné a takovým lidem bych velmi přála nějaké přátele.

Co nás ve škole neučili

20. února 2012 v 19:45 Theme of week
Je mnoho témat a věcí, které nás ve škole neučili, ale já jsem si vybrala jedno, které hodlám více rozebrat....

Co by se stalo, kdyby...

19. února 2012 v 17:35 Theme of week
Co by se stalo, kdybych neměla blog. Co by se stalo?
No nejspíše bych měla deníček. Znáte to, takovou tu malou, pošahanou knížečku, do které se píšou denní zážitky, např.

Never say No to Panda

15. února 2012 v 9:54 All

Never say NO to Panda


ACTA

9. února 2012 v 19:27 On my mind
Anti-Counterfeiting Trade Agreement nebo-li Obchodní dohoda proti padělatelství mezinárodní obchodní dohoda jejímž účelem je vytvoření mezinárodního systému pro vynucování duševního vlastnictví. K tomuto by se mohly jakékoliv země přidat a podepsat tak cenzuru nejen na obchodních pultech, ale i na internetu! Tato smlouva bude otevřena k podepsání až do května 2013. Rada EU odsouhlasila dohodu ACTA 16. prosince 2011. Česká republika se přidala 26. ledna 2012, ale kvůli protestům, které pomáhala pořádat Česká pirátská strana, ale premiér Nečas ACTA dne 6. února 2012 pozastavil s tím, že vláda chce ještě analyzovat reálné dopady smlouvy.
Proti této smlouvě byly pořádány demonstrace v Praze, Brně a Ostravě. V Ostravě jsem byla na demonstraci proti ACTA a velice mě to bavilo. Hodně lidí mělo zajímavé transparenty! :) Udělala jsem i nějaké foto, které připojuji. Ostraváci nezapomeňte že 11. února je další protest proti ACTA. Přijďte a připojte se k Nám!I need you...

8. února 2012 v 21:45 All
No dneska, ačkoliv je pozdě večer, jsem se rozhodla uveřejnit malinký článeček nebo-li větičku.
Když chceme něco udělat, tak to uděláme a nemyslíme na následky, jelikož v tu chvíli kdy jsme to udělat chtěli to bylo pro nás to nejlepší! Pak se akorát trápíte a nestojí to za to. Ale když Vám někdo pozvedne náladu natolik, že se zase dokážete bez starostí smát, nemá cenu zaobývat se tím co bylo, ale žít a smát se tomu co je teď. :))
Takže chci jen říci, " Děkuju Ti moc. " :))


Ps.: Zítra článek o ACTA!! :P

What happening?

3. února 2012 v 14:45 On my mind
This week...
No tak co se stalo za uplynulý týden? Vlastně hodně věcí, ale asi s 80% se nehodlám svěřovat. Stalo se to, že jsem dostala své vízo, které je podle mě uspokojujcí. Už jsme stihli psát i nějakou tu písemečku. No podle mě dopadla celem dobře, na to že jsem se na to koukla 5 min před začátkem hodiny. No taky jsem stihla ztratit svou režiku :). No jistě že jsem dostala vynadané, ale ještě jedna přednáška mě čeká :/ . No tak to už jsem přežila, ale od středy jsem se nějak začala cítit divně, každopádně ve škole je sranda takže to na mě tak moc nedolehlo, ale můj osobní neklid v ní vyrcholil hned na začátku čtvrtka. No ale co už! Nějak se s tím musím vypořádat.

Zima 
No venku už docela začalo přituhovat takže je velká zima, ale kde se poděl všechen sníh? Ten který neroztál těmi neustálými mrazy, zamrzl, ale žádný nový sníh ne a ne napadnout.
Jako kdyby byl ten sníh tak mi ten mráz ani tak nevadí :D . Ven bych chtěla chodit i tak, ale s kým že? Většina lidí nejde ven protože je moc velká zima a jiným se prostě jen nechce. Každopádně v sobotu jdu ven jestli je zima nebo ne! Už se moc těším!! :D

Extra: Obrázek!! Jako příloha. Jo a ještě ta nejúžasnější písnička! :**

Obrázek "zimy"
 
Písnička! :D Lego house! :***