Červen 2012

Hydratační rtěnka s květinou

11. června 2012 v 20:44 All

Dnes opět na mém blogu recenzujeme produkt z mé spolupráce s internetovým obchodem www.postovnezdarma.cz . Odkud jsem si objednala, sice omylem, ale objednala, tuto hydratační rtěnku, nebo-li balzám na rty s květinkou.

Balzám přišel zabalený v polystyrénových obalech a v obyčejné igelitové obálce. Byla jsem ráda, že při balení dbali na bezpečnosti balzámu a dali pozor, aby se při cestě nepoškodil. Což se mi opravdu líbilo, protože nikdo nechce poprvé použít rťenku, která se zlomená nebo jakýmkoliv jiným způsobem poškozená.

Po vybalení z pošlovního balení byl balzám opatřen svou originální krabičkou, která byla růžová a popsána nějakými čínskými znaky, nebo japonskými... nevyznám se v tom.

Balzám má vaše rty hydratovat a prý i měnit barvu podle "nálady". Po prvním vyzkoušení rtěnky jsem ji musela okamžitš sundat, protože se mi zdálo, že je vyrobená z nějaké vazelíny. Hlavní záměr *hydratace* neuspěl, protože mi spíš rtěnka slepila rty k sobě. Každopádně mi ani nevoněla. Nevím, možná, že jsou na to v té Číně nebo Japonsku zvyklí, ale já se raději spokojím s odzkoušenými produkty, které najdu u nás ve všech drogeriích, s produkty, které hydratují a neslepují rty.

Pokud by Vás tento produkt zajímal, zde je odkaz -> Hydratační rtěnka s květinkou

Celkové hodnocení tohoto produktu bude 2/5 (a to dávám tu dvojku za rychlost dodání a balení). Tohle zkrátka nebyl produkt pro mě, ale třeba možná Vám sedne a udělá radost :)