Říjen 2012

První sníh

30. října 2012 v 21:39 On my mind
Ze soboty na neděli úplně úžasně sněžilo. No a prostě jsem nemohla odolat.

Ale jenom někdy

26. října 2012 v 19:32 Theme of week
Poslední dobou bylo hodně věcí špatně, ale nic přece není tak horké jak to vypadá ne? :) I když, nedávno jsme jeli do Španělska na 10 dní se třídou a tam se mi zdálo že je špatně snad úplně všechno a ne jen něco... Tohle tady, ale rozebírat nechci. Stalo se tam hodně věcí včetně toho, že jsem se dala dohromady s jedním klukem. To bylo to nejpozitivnější na celé "dovolené".
Teď zase něco jiného. Ale co jiného? Všechno co je v mém životě špatně si vezu ze Španělska a budu si to muset pořádně vyřešit. Ve škole je špatně taky pár věcí, jako známky:D, kamarádi atd..

Hodně lidí má v životě taky spoustu věcí špatně, někteří si pomůžou sami a někteří by byli rádi kdyby se jim dostavila pomoc z okruhu přátel.

Takže pokud máte v životě taky nějaké věci špatně, tak Vám přeju ať se to vyřeší a bude to zase Ok :)

Změna je život

24. října 2012 v 18:06 On my mind
Dlouho jsem si dělala výzdobu, barvičkami na sklo, na dveře. Původní námět byli Simpsonovi. V plánu bylo nakreslit všechny postavičky z tohoto populárního seriálu. Jenže jak už to tak bývá, postavičky začaly docházet a dveře byly z poloviny prázdné. Proto jsem přišla s novým námětem! Místo Simpsonů, Amerika! Hrozně moc se toužím podívat do Ameriky, konkrétně do New Yorku. Proto taky tenhle námět. Budou to různé památky nebo věci či budovy, které bych ráda navštívila. Už jsem taky pomalu začala. Jako první jsem si nakreslila Americkou vlajku. Má na ní být sice 52 hvězd, ale to bych tu vlajku musela udělat obrovskou aby se mi tam všechny vlezly a byla by to děsná piplačka a proto ta moje má 11 hvězd. Jako druhý výtvor byla značka s nápisem "Broadway". Úžasná ulice, která stojí za podívání. Další výtvor byla pověstná "The Statue of Liberty" [ socha svobody ]. Prostě se mi, z neznámých důvodů, nehorázně povedla. No a teď jsem se vrhla na opravdu úžasnou památku. Mount Rushmore, ve které jsou vytesány 4 hlavy významných Amerických prezidentů ( George Washington, Thomas Jefferson, Theodor Roosevelt, Abraham Lincoln ).
No vše je v přiloženém fotu :) Bavte se...