Únor 2013

Jinak jsme všichni normální!?

27. února 2013 v 18:01 On my mind
Už toho mám poslední dobou dost. Hodně lidí, které znám (teď bych je raději neznala) a kteří mají blog začali kopírovat nápady z mého blogu. Nejdříve to byly obrázky, citace, odkazy a teď dokonce nápady. Ne nepříjde mi to normální! Mám toho dost a už s tím musím sakra něco udělat. Ani se neodvažují zveřejňovat zdroj (tedy můj blog).

To bylo k tématu (c).
Více pod perexem ;)

Game of thrones

24. února 2013 v 20:51 On my mind
Tak tedy, včera jsem měla dlouhou chvíli a přemýšlela jsem co asi tak vykutit. Bezcílně jsem brouzdala internetem a narazila jsem na "nový" seriál [Game of thrones]. Už jsem o něm hodně slyšela z mnoha stran a tak jsem se nakonec donutila podívat alespoň na jeden díl (který trvá mimochodem hodinu). Myslela jsem si že je to zase nějaký seriál bez příběhu, ale opak byl pravdou. GOT se mi opravdu trefilo do noty, je tam vše na čem v seriálech i filmech nejvíce holduji (násilí, historie, láska, zrada, atd...).


Tenhle seriál musím opravdu jen a jen doporučit! Bude se líbit (myslím že nejvíce zaboduje u kluků) ;)


The Vampire Diaries 4x16 "Bring It On" extended promo

23. února 2013 v 16:27V minulém dílu: Zrovna jsem dokoukala nový díl TVD a opravdu mě překvapilo, že Jeremy umřel. Navždy. Prostě jsem si myslela, stejně jako Elena, " jo má prsten a vše bude zase Ok ", ale nebylo! To jak si to Elena uvědomila a celá se tam zhroutila.. prostě jsem musela taky brečet. To že jí Damon " donutil " vypnout svou lidskost bylo podle mě to nejlepší co mohl udělat. Nějaké netrap se by ani nepomohlo. Ztratila všechny! Mámu, tátu, Jennu, Alarica, Johna a Jeremyho. Nějak jsem v hloubi duše doufala, že Bonnie s Shanem příjdou s lepším nápadem jak je přivést zpět... Vůbec nechápu, že nad tím Bonnie ještě uvažuje.

V příštím dílu: Elena je mimo kontrolu, odstřižena od své lidskosti. Jako bezcitný upír se krmí na roztleskávačkách a prochází se nahá bez výčitek svědomí. Byl to dobrý nápad? Být jako Damon, Stefan a Caroline, kteří mají plné ruce práce s hlídáním nezvladatelné Eleny. Snad dostane své pocity brzy zpět a bude zase sama sebou. Nicméně bolest z Jeremyho smrti se k ní dostaví tak i tak.

Překlad (zdroj web. stránek): Examiner.com

Kdy vyjde: 14 března!

Ano, bohužel budeme nuceni si počkat tak dlouhou dobu! To už opravdu nevydržím! Už jen ze shlédnutí toho Promo videa! :DGrimm's fairy tales

22. února 2013 v 11:43
Jednou bude moje! :*

Vánoční polštář - sob

21. února 2013 v 17:34 All

Po dlouhé době jsem zase objednávala ze známého obchodu → postovnezdarma.cz, tentokrát jsem neodolala vánoční kolekci povlaků na polštáře. Na výběr bylo nespočet druhů, ale já neodolala dokonalému a moc roztomilému sobíkovi. Doufala jsem, že se doručení stihne ještě do Vánoc, abych ho prostě mohla použít jako jednu z těch mála dekorací do pokoje, které mám.

Jediné co mě tak trochu překvapilo byl "výběr" typu povlaku. Na obrázku bylo asi 15 druhů a v kolonce "varianta" bylo "varianta 1, varianta 2, varianta 3, atd.." takže jsem si jen těžko představovala jestli počty jsou zleva do prava, nebo zhora dolů. V podstatě to byl výběr naslepo, a tak jsem jen dufala, že jsem klikla na správnou variantu a sobík bude můj. Nakonec to dobře dopadlo a já můžu psát recenzi na povlak se sobíkem :)

POVLAK

Svou velikostí 43x43 cm jsem myslela, že budou neprakticky velké a všechny polštáře budou buď moc velké nebo malé, ale dopadlo to tak, že když jsem tam nacpala trochu menší polštář, tak povlak krásně vyplnil :) Materiál je takový hrubší, takže se na něm moc příjemně neleží, ale každý máme na polštáře jiné nároky, u mě je to čistě dekorativní prvek.

Až na problémy s výběrem jsem s produktem hodně spokojená!


Grimm exclusive photo

20. února 2013 v 21:07

Nian ruggby

20. února 2013 v 21:04

Sweet Nian :*

20. února 2013 v 21:00
Jsou tak sladcí :*

Pokus o útěk

19. února 2013 v 17:05 Fotím
Nejdřív se snažil prokousat skrz a pak už jen koukal :) Miluju ho!