Březen 2013

Sexy jak pes!

28. března 2013 v 9:47 Meme comics
Když jsem viděla tenhle obrázek tak mě totálně rozsekal. Směju se tomu jen když si na to vzpomenu :)

Friends

19. března 2013 v 18:13 On my mind
Každý den v pracovním týdnu, když příjdu totálně vycucnutá ze školy, si i já zasloužím ten pravý oddych. A jak jinak bych ho mohla strávit než u sledování seriálu Přátelé? Koukám na celých 10 sérií co je pravidelně už od 4té třídy. Nikdy mě to nepřestalo bavit. Zrovna končí 10tá série na Nově, ale začala od znova na Smíchově, takže jak jinak než se koukat že? :PBorn to die

14. března 2013 v 20:36 On my mind

Tato písnička dneska vystihuje přesně, ale úplně přesně, moje pocity. Snad je to jen náhoda ale dneska jsem se necítila takto mizerně od začátku dne, ale až od poloviny a zrovna tahle písnička nám hrála ve třídě před angličtinou... možná to byla i špatná předzvěst zbytku dne, jelikož tahle písnička to vystihuje naprosto přesně.

" Don't make me sad. "
" Don't make me cry. "

" We were born to die. "

Ty první dvě věty, ačkoliv jim můžu věřit jak chci, dneska prostě nebyly pravda. Dnešní pravda je prostě zcela opačná!

" You make me sad. "
" You make me cry. "

A ta poslední je prostě pravda sama o sobě. I když si mnoho lidí říká že se narodili aby mohli dělat to a to.. myslím si že ta věta má něco do sebe. I tu pravdu. Jen je potřeba se nad tím hluboce zamyslet.

New York

11. března 2013 v 19:28 Theme of week
Když se mě někdo zeptá na mou budoucnost a na místo kde bych chtěla žít, vybaví se mi jedině New York! Proč New York? Protože je to jednoduše můj sen. Mrakodrapy, obchody, chudé a bohaté čtvrtě, socha svobody, Broadway, Time square, Central Park... a nevím co ještě. Nejsem zrovna takový vesnický typ (a to na vesnici žiju), mám prostě raději ten ruch města (ale nenávidím lidi :D) já vím! Přijde mi prostě, že New York je město hodně možností a kultur. Pojedu tam z toho důvodu jako každý jiný. Splnit si svůj Americký sen. Mít byt v nějakém věžáku a nějakou práci, ze které bych se potom propracovala na vrchol, nebo mít malý domek s nízkým bílým plotem a psa, manžela a později i toho špunta :) Jezdit na výlety do okolí, pracovat pro New York Times! Můj sen prostě. Vystuduju si žurnalistiku a pojedu dělat novinařinu do Timesu. Na večeři třeba do čínské čtvrti, italské nebo thajské. Do divadla na Broadway. Nakupovat na Time Squeare, relax v Central parku nebo Zoo...

Vždycky to byl, je a bude můj sen. Je to něco o čem můžu snít a doufat, že se to někdy splní, hlavně se budu snažit aby se mi to splnilo :)

Co to bude dál..

7. března 2013 v 19:55 On my mind
Už mi nezbývá nic jiného než říct "Co to bude dál?" Připadá mi, že snad všechny moje el. přístroje/spotřebiče na které sáhnu tak se záhadným způsobem ničí! A taky zajímavé, že jsou to, z velké většiny,ty které jsem dostala darem a u kterých bych to ani nečekala. Neříkám že všechny tyhle věci jsou "nesmrtelné", třeba foťák jsem měla asi 5 let a pak se zničil. Tohle beru, ale taková čtečka, která se po půl roce rozhodla vypověděl službu.. to u není ani v pořádku.
Seznam:
a) Foťák = Vlastnila jsem ho napůl s bratrem asi 5 let, až se mu po těch letech ulomila slunečn clona a jeho jediné fotky jsou bílé fotografie.
b) MP3 = Pracoval celé 2 roky až jednoho dne nešel ani zapnout.
c) MP4 = Dělal mi společnost skoro 3/4 roku. Nyní, když se zapne tak při načítání zamrzne.
d) Mobil (Sony) = Vlastnila jsem ho rok a půl, když na něm nešly přijímat SMS jelikož paměť na ukládání zpráv je přeplněna [přitom jsem měla přijaty pouze 3 SMS]. Nefunguje reproduktor, takže nemohu s telefonem volat.
e) PC = Mému bratranci věrně sloužil 8 let. Při převzetí do mé péče 1 rok. 2x zpravovaný. Nyní nejde z důvodu zavirování a špatně nainstalovaného OS [napůl Windows7 a XP].
f) Mobil (Nokia) = V horní lištičce stále bliká ikonka příchozí SMS, která stejně nepřichází a tím seká mobil až se stává někdy nepoužitelným. Někdy se taky sám od sebe vypne.
g) Čtečka = Měla jsem jí 3/4 roku až se jednou sekla na jedné stránce a nereagovala na nic. Nic nešlo zmáčknout a ani nešla restartovat.
Foto nefunkčních věcí:
Foto STÁLE funkčních věcí:

Náramkové hodinky

6. března 2013 v 20:27 All

Tento produkt mě upoutal hned na první pohled na stránkách → postovnezdarma.cz ! Napřed je potřeba říct, že vůbec nejsem hodinkový typ, čas mi ukazuje již od pradávna mobilní telefon. Ale je hezké mít hodinky jako doplněk, a kdo ví, třeba mi sednou natolik, že budu na čas koukat už jen na nich.

Každopádně jak jsem už psala, když jsem je viděla na webu, hned jsem věděla, že je musím mít! Jsou celé černé, ale spíš takovou tou ocelovou černí, což mi příjde skvělé, ručičky a celý ciferník je ve zlaté barvě, takže to krásně ladí do té kombinace černá-zlatá. A co mě nejvíce zaujalo, když hodinky dorazily, bylo to, že kryt ciferníku není plochý, ale je rozdělen na trojúhelníčky, které vystupují ve středu jako do jehlanu. Zajímavě se od toho odráží světlo a hodinky tím vypadají neobyčejně. Také kovový pásek se mi vždy líbil více než kožený pásek. Jediné na co jsem, ale ještě nepřišla, je to, jak se pásek otevírá, aby se mohly hodinky dát na ruku. Vím jak to funguje u takových hodinek, ale tady to prostě nejde a nechci si je rozbít.

Jediné co bych obchodu vytkla, je to, že v popisku produktu není napsáno, zda se jedná o dámské či pánské hodinky, pokud jsou unisex, tak by to tam také mohlo být uvedeno.

Hodinky jsou na moji MINI ruku moc velké, takže bych je mohla nosit maximálné na nadloktí, ale jelikož jsem jimi jinak naprosto unešená, nechám si pásek u hodinek zkrátit (prý to stojí jen pár kaček) a pak je můžu vesele nosit každý den.Khaleese and Drogo

3. března 2013 v 19:21 On my mind
Tihle dva jsou prostě pro sebe jako stvoření! Nejdřív tam nebyla láska, ale pak vše přerostlo v něco většího :) prostě jsem strašně moc chtěla aby spolu byli. Napořád!
Kino

2. března 2013 v 21:43 On my mind
Konečně jsem přiměla mamku abychom šli do kina. Proč jsem jí musela přinutit? Jelikož se jednalo o pohádku "Hledá se Nemo" . Mamka měla celou dobu trauma z toho, že tam bude nejstarší a že tam budou samé malé děti. Musela jsem jí uklidňovat, vždyť já mezi ty děti taky už nepatřím ;) Nakonec šla a málem mě vtáhla i na Čtryřlístek :D
No joo Hledá se Nemo není nějaký nový kousek, přece jen je z roku [2003], ale vyrazil do kin ve 3D. A já jako správný fanoušek Nema jsem to prostě musela vidět! :D No jo někdo jako já kdo to viděl nejméně 30 krát na to musí jít do kina za šílené prachy! Sice jsem to viděla tak "po sté", ale poprvé ve 3D :D
A nakonec byla mamka unešená z jejího prvního 3D filmu a alespoň se zasmála a neusla mi tam :)
Druhá nejlepší věc po knížce

1. března 2013 v 20:25 On my mind
Moje druhá nejoblíbenější věc po klasické knížce je knížka elektronická :D . Je tomu asi něco přes půl roku co jsem na narozeniny dostala čtečku. Jelikož já a knihy jsme nejlepší přátelé a otec se nejspíše rozhodl, že než aby měl utrácet za knihy tak mi koupí čtečku abych si je už mohla jen stahovat. No jo, ale né každá knížka se dá stáhnout [zdarma]! Toť bude vždy věčný problém. Takže to pomalu začalo dopadat tak, že knihy, které nebyly v PDF formátu na čtečku k dostání jsem si kupovala v internetovém bazaru. Moje polička se už pomalu prohýbá pod náporem knih, které jsou na ni vystaveny :D a tak je lepší když jich k tomuto dni mám na čtečce asi 30! Ovšem knihy jsou mnohem lepší než čtečky. Ano musím to říct i vzhledem k tomu, že jsem tak střelená, abych si ke knihám pokaždé přičichla. Miluju jejich vůni a to jak si na staně kde jsem skončila dám vždy záložku a pak se koukám v jaké fázi jsem. Jestli mám přečtenou půlku knihy, nebo 1/4... Tohle se prostě u čtečky nestane, ale i tak jí hodně miluju. Za některé knihy prostě nemusím utrácet nekřesťanské peníze a můžu si jí klidně přečíst :)