Duben 2013


The Vampire Diaries 4x19 Promo

1. dubna 2013 v 13:46

Elena už nevnáší zmatek mezi Damona a Stefana, ale začíná být bolestí (přítěží) pro nebohou Caroline, která chce mít párty bez problémů. Mezi původním sourozeneckým triem : Klausem, Elijahem a Rebekou se znovu obnovuje důvera. Bonnie a Matt se zase do všeho připletou.

Po rozhodnutích, která Klause přivádějí k zuřivosti, Elijah prosí o život-měnící výzvu pro Rebeku. Caroline zjistí že její opatrně položený plán pro perfektní maturitní večírek je narušen Elenou, proto se obrátí ke Klausovi pro nějaké řešení. Odhodláni proniknout k Eleně, Damon i Stefan navštíví ples, ale večer se začíná vymykat kontrole přes všechno jejich úsilí. Když se Elena najednou oboří takovým způsobem, který nikdo nemohl předvídat, Matt se obrátí na Rebeku pro pomoc. Nakonec Bonnie učiní šokujcí objev, Klaus obdrží zprávu, která může změnit úplně všechno...


Sbírka

1. dubna 2013 v 13:01 On my mind
Hoho, moje sbírka slunečních brílí se opravdu ku dnešnímu dni rozrostla. Jako výhru jsem vyhrála dvoje brýle Wayfarer! Alespoň v létě ušetřím za nové slunečňáky :)