Květen 2015

30 days WORK OUT!

25. května 2015 v 22:12

Zase jsem se jednou na své "předsevzetí" alias *Budu cvičit*, zvysoka vykašlala. A jak to dopadlo? Když jsem projížděla fotky z dovolené, narazila jsem na jednu, která se mi opravdu líbila, jenomže byla z boku a já se naprosto zhrozila co to na mě narostlo!? Proto jsem okamžitě zabrouzdala na net a hledala rady, tipy a triky jak se opět dostat do formy. Takže pokud jste si mysleli, že je toto něco dalšího z všudypřítomné série 30 days challenge of whatever, tak ne. Je to jen sestavený cvičební plán do 30 dnů aneb, jak Vám může měsíc cvičení změnit život.? Já pevně doufám, že může a změní. Snad je na to i ten nejlepší čas, léto a prázdniny za dveřmi, takže proč pro sebe něco neudělat. Sice pořád slýchám, že léto bude na prd, žádné teplo, ale déšť a sychravo. Popravdě tomu ani nechci věřit, a i kdyby nebylo počasí na plavky, sukně (žádnou nevlastním), šaty či kraťasy, tak si nebudu myslet, že se mi tenhle cvičební měsíc nevyplatí. Dělám to hlavně kvůli tomu abych nějak vypadala, ale potřebu to ukazovat fakt nemám a taky mě to drží v dobré náladě, protože se po cvičení cítím strašně dobře a těď, když jsem si i sepsala cíl na každý den, bude ten pocit ještě lepší.

Umění dedukce

24. května 2015 v 20:31 On my mind
Můj první článek po celkem dlouhé době bude zase něco jako recenze? Vlastně mě poslední dobou opouští představivost a naplňují mě opět starosti a stres. Většinou mi myšlenky na článek, úvahy vnuknou právě filmy nebo seriály. Jinak tomu nebylo ani u tohohle článku. Welcome SHERLOCK!

Rome| part 1

19. května 2015 v 21:24 MemoryCollector


Tak jo, je tady první video série :) Je to spíše takové cestovatelské a z Říma toho asi moc neuvidíte, metro asi. Ale kdybych to spojila s dalším dnem, tak by to bylo předlouhé, takže taková malá ochutnávka a za pár dní -První pořádný zážitek-.

Arrivederci

6. května 2015 v 8:11 On my mind

Konečně! Loučím se s vámi, ne teda jakože bych byla ráda, že se s váma loučím, ale KONEČNĚ dnes odlétám na vysněnou dovču, což mě nutí na dva týdny pozastavit blog. Ráda bych slíbila, že si na něj udělám čas, ale raději ne, znám se a stejně bych tady ani nepáchla. Takže budu zpět nejpozději určitě 18.5.2015!! a to snad i s prvním videem z cesty! Nakonec jsem se rozhodla, že den = 1 video, takže se každý týden můžete těšit na pokračování dobrodružství :)

Balila jsem jako vždy na poslední chvíli a žádný stres jsem z toho neměla. Můj největší stres bylo, když se mi v pátek objevil na čele pupínek... Dnes už po něm není skoro známka, takže jsem si oddechla. Taky jsem s hrůzou zjistila, že můj batoh váží polovinu váhy kufru, a to tam prakticky nic nemám!! No dobře, uznávám, že notebook a foťák nebudou zrovna nejlehčí, ale i tak. Teď už jsem asi v polovině cesty na letiště, takže mi držte palce ať ten svůj první let přežiju a ať někde nesletíme. Snad z toho nebudu mít hrůzu, protože jinak se asi vracím stopem :D !
Už přestanu kecat, tak se tu mějte fanfárově a arrivederci! :)

Bílá Opava

1. května 2015 v 19:55 Fotím

Minulý týden v neděli 26. 4. 2015 jsem jela s rodiči na výlet přes Bílou Opavu a dále na Praděd. Předem jsem byla upozorněna na to, že tam bude sníh a jak se nemám oblékat. Nakonec jsem stejně šla v 3/4 kalhotech. No co!? Stejně mi byl neskutečný hyc. Vzala jsem sebou i foťák a ť můžu krásy naší přírody taky zachytit na foto :) Takže Vás vítám u foto-článku!