Červen 2015

Avengers Age of Ultron • recenze

29. června 2015 v 5:12 All
Po, pro mě úspěšném a skvělém, prvním dílu Avengerů, jsem se nemohla dočkat až vyjde na světlo díl druhý. Jelikož je konec června a v kinech se to už nehraje, nejedná se tedy o kino recenzi, protože na tento film se mnou nikdo nechtěl jít do kina, nejspíš mám velice specifický výběr filmů. Tak mi tedy nezbývalo nic jiného než si počkat až si ho budu moct stáhnout na internetu, a tento slavný den konečně nastal a já můžu zplácat recenzi na tento mnou dlouho očekávaný film.


Zelený ledový čaj • Recept

27. června 2015 v 17:50 Recepty
Dnes přicházím s novým receptem, který je dokonce zdravý. Je to zelený ledový čaj, který vám pomůže spálit nějaký ten tuk. Na první pohled to může vypadat jako nějaký grc, ale po ochutnání určitě změníte názor. Když jsem ho dělala poprvé tak jsem po přečtení návodu snad ani nevěřila, že by to ve výsledku mohlo být dobré, ale překvapivě bylo. Proč překvapivě? Snad vás nechám přečíst si ingredience a posuďte sami :)


Aktualizuji

23. června 2015 v 15:55 On my mind
Ne, o aplikacích to určitě nebude. Aktualizuji zde nějaké informace o mě samotné, takže novinky, které se mi staly a současný stav úplně všeho.
Jako první, a úplně se mi to shoduje s obrázkem, jsem začala žít a jíst zdravě. A to ne jen v mezích toho co je doma v ledničce, ale opravdu naplno. Mamka si začla všímat rapidního úbytku ovoce a zeleniny v lednici až jsem dostala poučení, že tyto potraviny nejsou jedny z nejlevnějších, a to bylo keců že to nejíme vůbec O.o ... Takže jsem to spojila i s jinými zdravými věcmi a po měsíci mého zdravého řádění není doma k nalezení nic nezdravého, za což mě rodinka málem ukamenovala. Po hodinách a dnech strávených na netu a studováním všeho možného o zdraví a zdravé výživě by už ze mě mohl být nějaký specialista. Alespoň jsem zhubla 2 kila :D Přišla jsem taky na hodně zdravých a dobrý receptů na svačiny, snídaně a večeře takže určitě se brzo můžete těšit i na recepty :) Snad založím i novou rubriku s recepty.


Kde najít inspiraci

11. června 2015 v 21:47 On my mind
Nebudeme si lhát, delší dobu jsem to tady zanedbávala a žádné chytré články jsem taky nevydala. S dovčou mám teď útrum a témata na články mám připravená, ale realizovat je budu moct až za měsíc. Ale co do té doby že? Brouzdám po netu a hledám trocha té inpirace o čem bych mohla napsat. A pak najednou mě to trklo. Proč nenapsat o tom kde hledám inspiraci pro své nové články? Takže dnes, zítra i pozítří se můžete dovědět kde inspiraci na psaní (především na internetu) hledám já. Bavte se!


Navnadění

9. června 2015 v 16:05 Fotím
Ano, ano moc se omlouvám, že jsem tak nějak utla sérii o Římu, ale u zprostředkovávání jsem se zasekla hned u druhého dne a už mi nějak došly nápady. Navíc mi včera odjel foťák (odvezl si ho bratr na 14dní) a tak do toho nemůžu dělat vsuvky. Aby vás to zase tak moc nemrzelo, tak vás chci trochu navnadit na příští díl fotkami z druhého a třetího dne. Už tenhle foto-článek píšu více než 5 dní :O


Pro ty co nepoznali: Koloseum.