Září 2015

Insta směr

22. září 2015 v 21:18 On my mind
Čauky! A jsem tady po dlouhé odmlce s novým článkem, který píšu už týden. Nejdřív mám hroznou chuť do psaní, pak mě to zase přejde, ale pak se objeví něco co mě znova nakopne, ale není kdy to sepsat. Dnešní večer mě nijak nenakopl, ale už mě štve plno věcí a je na čase to pustit dál a momentálně nevidím jiný způsob, než to napsat sem.

Tento článek měl být nejříve o tom co se mi nelíbí na "Instagramu", pak jsem chtěla rozdělit lidi do různých skupin, ale teď bude myslím nejlepší když z toho udělám takový mix. To znamená, že řeknu co mě na Instagramu štve a typy lidí, kteří tomu dopomáhají.

Grilované papriky

4. září 2015 v 16:29 Recepty
Tak tohle je pokrm, který jsem nikde nevyčetla, prostě mě napadl, ale to už napadlo jistě i někoho přede mnou. No každopádně jsem si papriky chtěla připravit jako sváču do školy, ale mamka měla celkem obavy jak to bude chutnat studené. Nemějte obavy! I studené byly dobroučké :) I když bych to spíše doporučovala místo večeře nebo místo chipsů k telce, ale možná jsem to jen mooooc opepřila :D Recept najdete v celém článku :)


Back to school

1. září 2015 v 12:38 Art
Je prvního a zase začíná škola a taky moje lenost, už jen protože tohle mělo být původně video, jujky. Nakonec si návody prostě přečtěte a vizuálně se potěšte pohledem na hotové kolekce věcí do školy. Na návrat do školy jsem si připravila dva šanony, které letos použiju místo sešitů (o které se stejně neumím starat), školní kalendář pro lenochy a obal na mobil, přece chcete aby váš telefon na začátku školy zazářil a oslnil. Tak pojďme do celého článku se na to mrknout!