Říjen 2015

S holkama nebo s klukama

11. října 2015 v 23:12 On my mind
Nemám naprosto ponětí jak mě napadlo téma *Nakupování*, ale mám představu o tom, o čem to bude. Chtěla bych rozebrat jak se liší nakupování s holkama od nakupování s klukama. Na všem je něco co mě štve a něco co se mi líbí. Na konci článku bych chtěla dojít k tomu, která varianta mi vyhovuje více, i když snad už teď znám odpověď :D


A tak jsme šli

8. října 2015 v 15:48 Fotím
Někteří stálí čtenáři si jistě všimli, že se tady poslední dobou nic nedělo. Prošla jsem si menší blogovou krizí, kdy jsem na něj neměla čas a upřímně jsem s tím chtěla dost seknout. Teď mám čas a jdu blogovat! A už jen doufám že se krize snad ani nevrátí.

Nejdřívé aktualizuji momentální stav abyste chápali situaci. Jsem v posledním ročníku na střední (maturita), jsme zavalení mnoha úkoly a tak se kolem mě nic moc neděje, kromě školy a školy. Nedávno, no asi před měsícem, jsme se školou vyrazili na poslední třídní výlet na tři dny do Prahy, kde jsem následně zůstala s mamčou a bratrancem a vyráželi jsme na výlety. Pak jsem poprvé za tenhle rok 2015 vyrazila s rodiči do ZOO. Mají plno nových věcí a výběhů, které jsem ještě nestihla očíhnout, dokonce jsem zjistila, že v Ostravské Zoo bude nový přírodní výběh pro tygry, což jim moc přeju, zaslouží si něco lepšího než železobetonovou klec. Dále plánujou tuleně a tučňáky! Prostě za posledních pár let se Zoo opravdu změnila a pořád mění. Takže v dnešním článku přináším fotky z výletů a ze Zoo a dokonce novinky, kdyby jste chtěli třeba vyrazit anebo abyste věděli co se bude dít a co se děje :)