Únor 2016

Deset mini-infarktů

23. února 2016 v 22:11 On my mind
Nápad na dnešní článek nepochází od nikud jinud než z WeHeartIt! Pokud nevíte co to je, tak je to aplikace nebo stránka, chcete-li, která funguje na stejném principu jako Tumblr nebo Pinterest. Zkrátka pokud se vám tam líbí nějaký obrázek, můžete si ho stáhnou, pokud máte na stránce účet, můžete obrázek osrdíčkovat a přidat si ho do vámi vytvořených kolekcí. Pro tvorbu článku mě ponoukla série "Teenager post", která tvoří obrázky ve kterých 2-3 větami shrne životní situace 95% teenagerů. Viděla jsem větu začínajcí "That mini heart attack when..." a říkala jsem si "Wow, to by mohlo být dobré téma na zábavný článek!". Sepsala jsem tedy 1O situací, ve kterých vždy mám malý infarkt a je jedno kolikrát se stal a ještě stane. Pokud chcete vědět co jsou tyhle mini infarkty zač a které já mám, určitě čtěte dál. Myslím že se v některých určitě najdete a pokud vám bude nějaký chybět, tak se určitě podělte v komentářích! :)

Pokud vás blíže zajímá problematika "Teenager post", koukněte na konec článku, kde jsem vypíchla 3 situace, které mě nejvíce vystihujou a v odkaze ZDE -> TP-weheartit , se můžete kouknout na celou sbírku.

Soví ponožky - postovnezdarma.cz

15. února 2016 v 20:11 All
Dnes budu recenzovat ponožky, které jsem si objednala na stránkách www.postovnezdarma.cz . Nejprve je třeba říct, že na tuhle stránku mě odkázala kamarádka Klára a jen díky ní dnes recenzuji. Dlouho jsem si nemohla nic vybrat, nic co by se mi líbilo nebo hodilo jsem v nabídce pro blogery nemohla najít, ale s novou nabídkou, kde se objevily soví ponožky se vše změnilo. Jakožto někdo kdo má ponožek plný šuplík, ale stejně vlastně žádné nemá, tak pro mě byla tahle nabídka ideální. Mám ráda šílené a roztomilé ponožky a tyhle byly prostě ty pravé!


Once Upon a Time in Wonderland | Recenze

8. února 2016 v 22:19 All
Dnes bych ráda chtěla uvést "nový" seriál, který jsem nedávno dokoukala, a tím je -Once Upon a Time in Wonderland- (Bylo nebylo v Říši divů), nebo-li lehce navazujcí seriál na klasický -Once Upon a Time-. Jak jste si už jistě tipli, tento seriál bude o Alence! Na seriál jsem přišla prostě tak, že jsem si řekla, že jsem na to jednou viděla reklamu na Edna.cz a jelikož jsem něměla co dělat, začala jsem na to koukat. Super na tom je, že nemusíte nejdřív vidět několik sérií OUT abyste pochopili, ale že to má vlastní příběh, který si bere několik postav s OUT, ale nemusíte znát nějakou jejich životní linii.