Březen 2016

Olomouc VLOG

29. března 2016 v 6:57 MemoryCollector
Ahojky, tak oficiálně máme po Velikonocích a já včera úspěšně doupravovala můj vlog z Olomouce. Jelikož je to vlog, tak je asi zbytečné to tady nějak obkecávat, protože vše uvidíte a uslyšíte ve videu. Je to můj první vlog a myslela jsem si, že to moc nedopadne, že budu "camera shy", ale nakonec mám pocit, že to šlo a dost mě to začalo bavit! Takže uvažuju, že to do budoucna není zas tak špatný nápad :)

Není to čistě vlog, ale je to něco napůl, protože jsem točila i normálně, takže je to nějaký mix! Každopádně to má délku vlogu :D tak možná máte chvilku čas a možná se vám to bude i líbit :)


Kung Fu Panda 3 aneb opět v kině

24. března 2016 v 8:12 All
Minulý týden v pátek, 17.3.2016, jsme s Martinem navštívili opět kino a tentokrát na dlouho očekávanou Kung Fu Pandu 3. Tahle série je moje oblíbená, i když je to pohádka, pohádky mám ráda, obzvlášť pokud je hrdina obtloustlý panda, který má chyby a sny za kterými si jde. Na film jsem se hodně těšila a teď ho můžu konečně zrecenzovat. Spoilery?


1972 láhev - postovnezdarma.cz

21. března 2016 v 18:40 All
Po měsíci bez recenzí je zase třeba nějakou napsat. Pro začátek je třeba říct, že v následujcích třech až čtyřech dnesh se dočkáte další recenze, ale na film Kung Fu Panda 3. Teď už ale na dnešní recenzi láhve 1972. Určitě si říkáte co to je. Jedná se o produkt z internetového obchodu postovnezdarma.cz (odkaz na láhev), detailně tedy o láhev s tématikou farem roku 1972. Láhev vypadá jako stará skleněná láhev na mléko. V nabídce byly 4 barevné provedení, průhledná, modrá, oranžovo-hnědá a žlutá a při objednávce nebylo možno si barvu vybrat. Z barevných variant se mi líbila jen ta průhledná a dlouho jsem uvažovala nad tím jestli se mám nechat barvou překvapit. Nakonec nechala, jinak bych tenhle článek nepsala. A jaká barva mi přišla? Držela jsem palce průhledné a ta nakonec přišla!!!


Kuřecí závitek s třemi druhy sýrů

5. března 2016 v 16:24 Recepty
Po dlouhé době přicházím s receptem a konečně to nebude nic sladkého! Dneska to bude kuřecí rolka s třemi druhy sýrů. K receptu: recept jsem našla ve formě videa na Facebooku a hned po jeho shlédnutí jsem si řekla, že to prostě musím vyzkoušet! V receptu nebylo nic co by mi nechutnalo, dokonce tam byla přísada co jsem viděla poprvé :D Video jsem viděla včera a hned jsem musela volat mamce jestli máme doma všechno na přípravu té mňamky. Jediné co chybělo byl sýr a špenát, tak jsem se hned po kinu vydala do Tesca pro zbývajcí ingredience a doma jsem oznámila, že v sobotu vařím oběd. Bratr byl celkem nedůvěřivý k tomu co to bude a původně se chtěl zdekovat ještě před obědem. Nakonec jsem ho přesvědčila a byl i rád :)

A teď už se vrhneme na recept a postup!