Duben 2016

6 situací, ve kterých se cítíte nervózní

25. dubna 2016 v 8:12 On my mind
Tenhle článek bylo tak težké nadepsat!! :D Jedná se o věci, které dělá váš mobil, ale vy z toho vyjdete jako ti nervózní. Nevím jestli jste to nějak pobrali, ale jde třeba o to, že zmáčknete tlačítko nebo se s vaším mobilem něco stane, ale vy jste to neočekávali, a tak jste z toho trochu vykolejení. Pokud pořád trochu nechápete, tak prostě otevřete celý článek a hned vám to bude jasnější ;)

Věci nebo spíš situace jsem vybírala podle sebe. Určitě se vám to stáva taky, ale nikdy o tom nepřemýšlíte jako o celku. Nevím jestli si pamatujete, ale už jsem podobný článek dělala a to s obrázky z WeHeartIt, přesněji s "Teenage post", kdy jsem prostě, snad, zábavným způsobem rozvedla tzv. Mini - infarkty. -> http://herlive.blog.cz/1602/deset-mini-infarktu Dokonce mě napadlo, že bych tenhle typ článků mohla dělat pravidelně! Jediné čeho se bojím, že nebude dost nápadů... Jestli byste měli zájem tak dejte vědět :D (myslím o tyhle pravidelné články :D )


Mám plán | Foto

23. dubna 2016 v 15:39 Fotím
Jak už jsem v minulém článku říkala, nebo psala, tak tohle je můj další, po dlouhé době publikovaný, foto-článek! Rozhodla jsem, že bychom mohli jít s Martinem v pátek fotit, protože počasí mělo být hezké a já měla velké plány. Někdy přes týden mě napadla série fotek v čepce (kšiltovce), už dlouho jsem si chtěla nějakou pořídit, protože na sebe nemůžu sehnat sluneční brýle, ve kterých bych nevypadala jako moucha. Mám malý obličej a všechny brýle jsou mi VELKÉ! Nakonec jsem čepku sehnala v A3 sportu, kde jsem měla ještě 20% slevu a jako správný prajzak, jsem to prostě musela využít :D Tak jsme se po škole prostě sebrali a šli koupit čepku a pak hurá podle mého plánu fotit. Chtěla jsem nejprv fotit na mostě, ale bohužel tam bylo moc rušno a já jsem prostě potřebovala celý most pro sebe. Když už nikdo nechodil, tak se na mostě usídlilo pár důchodců a koukali z mostu na kachny... Plán padl a my se přesouvali k dalšímu bodu, je to takový stará rozvalina, kde jsem myslela, že by mohly být super fotky, ale tam už bohužel taky někdo byl a nevypadali, že od tama brzy odejdou. Pak jsem měla v merku jedny schody, které vedly z nábřeží dolů k řece. Ale co se nestalo!? Ano, správně taky tam někdo byl :D Ale to jsme měli štěstí a asi za 10 minut odešli a my tam šli fotit!!

Abych to tak shrnula, tak byly chvilky, kdy jsme byli naštvaní, smutní, ale i šťastní a happy a ty chvilky převládaly a my měli nakonec pár hezkých fotek :)


V obraze

19. dubna 2016 v 16:23 On my mind
Nejprve bych se chtěla omluvit za dlouhou absenci nějakého článku na mém blogu. Proč tomu tak bylo? 14. 4. jsem ve škole psala písemnou maturitu ze španělského jazyka a literatury. Psalo se ve čtvrtek, což bylo dost nešťastné. Většina učitelů prostě nepochopila, že se nehodláme učit nebo si vůbec psát zápisky a pořád učili dál, i když většina třídy se prostě učila na 14. Tři dny před oním termínem si 90% třídy vzalo studijní volno, včetně mě. Prodloužila jsem si víkend o tři dny a celou tu dobu jsem věnovala učení. Dokonce nebylo ani moc pěkně aby mě to zlákalo od učení. Byla to děsná nuda a přála jsem si to už mít za sebou. Jak se termín blížil tak ta nejdivnější věc na všem byla ta, že jsem nebyla vůbec nervózní, jakoby mi ani nedocházelo, že píšu maturitní písemku, dost jsem se ale bála, že budu mít strach v daný den, že si nic nebudu pamatovat a že se tam rozbrečím. Fakt je ale takový, že mi to snad nedošlo ještě ani teď... Buď jsem fakt takový flegmoš nebo nevím :D

Tak to by bylo k absenci článků. Musím vám ale i vysvětlitnázev článku.Dnes je to v obraze, protože tohle hodlám pojmout jako jeden z těch ukecaných článků, kdy se potřebuju vypovídat. Jako první věc co sem chtěla udělat byl takový "shopping" nápad. Moje peníze zázračně mizí jak z účtu, tak z peněženky a přitom jsem si toho pořídila tak málo.


Top 10 písniček za březen

1. dubna 2016 v 6:11 On my mind
Březen je dnes aktuálně za námi! Jaro v plném proudu a maturita nedaleko... Tím se ale nechci v tomhle článku stresovat. Jak jste si jistě všimli dnes to bude o písničkách. Je to možná trochu ve stylu "MARCH FAVOURITES", ale já si nikdy žádnou věc na celý měsíc nezamiluju víc než písničky. Většinou poslouchám rádio programy mých oblíbených DJ (jojo mám ráda tenhle styl hudby) a když slyším písničku co mě opravdu zaujme, vytáhnu mobil a začínám Shazamovat (nevíte co je to Shazam? -> SHAZAM), a pak začnu hledat na Youtube a stahoat. Většinou to pak hodím do složky s novýma písničkama a pak je poslouchám dost často. A po dalších nashazamovaných písničkách obnovuju složku. Takhle nějak vznikají moje "favourites".

Abyste si nemysleli, že poslouchám jenom tyhle pořady, tak jsem vám tam dala dva případy, které jsem našla v youtube videích (FANCY- tady je třeba říct, že má nejoblíbenější část je refrén) a náhodným projíždění youtube (TOULAVÁ). Takže pokud chcete nějakou inspiraci tak si je určitě poslechněte, třeba se nějaká stane i vaší "favourite" :)