Červen 2016

Jak má vypadat ideálni žena či muž

23. června 2016 v 9:13 On my mind
Milí čtenáři, pokud jste si přečetli název a říkáte si "Oh, tak přečtu si jak by měl ideálni muž či žena vypadat, možná bych se nad sebou mohl/a zamyslet..." tak to jste tady ŠPATNĚ! Tenhle článek vám totiž nemá udělit nějaké "cenné" rady jak byste měli vypadat. Ve skutečnosti je to vyjádření mého znechucení nad články, které kolují internetem, a které vám říkají jak by měly ženy, popřípadě muži, ideálně vypadat a jací by měli být. Takže pokud vás zajímá můj názor na tuhle tématiku, tak se směle pusťte do čtení.

GOAP

20. června 2016 v 21:56 Art
Tak dneska jsem si připravila takový menší článek z GOAP (gallery of art Prague), kde jsem navštívila výstavy Dalí/Mucha/Warhol. Všechno z úplně jiného soudku, ale všechny nádherné. Galerii jsem navštívila společně s taťkou, u kterého jsem byla na takových menších prázdninách. Původně to teda měl být článek, kde se měly objevit i fotky z výletu na KUKS, ale myslela jsem, že to by už bylo na jeden článek hodně a pokud chcete vidět fotku Kuksu, tak se v nejbližší době objeví na mém instagramu. Výstavu bylo možno navštívit pouze jednu, dvě nebo hned všechny tři. Já sem chtěla vidět, jak jinak, než všechny tři! Nejvíce jsem se těšila na Dalího, snad už jen kvůli tomu, že je to španěl a to se stalo už takovou srdcovkou. Chtěla jsem i původně dělat mini video, ale nejdřív jsem nevěděla jestli se tam může fotit a pak jsem zjistila, že je tam moc málo místa na chození s foťákem. Zvolila jsem proto fotit mobilem, takže pokud je něco horší kvalitka, tak se hluboce omlouvám. U Dalího jsem nejvíce chtěla vidět jeho *Vesmírného slona*, byl nádherný! A jak jsem byla tak opojena jeho obdivováním tak jsem si ho samozřejmě ani nevyfotila... Ale jeho roztékající se hodiny mám, takže to nevídím nijak černě! Další byl Mucha. Nejvíce co mě z jeho díla zaujalo byly známky a koláž stěny, která byla vytvořena z jeho plakátů. Tam jsem se samozřejmě musela vyfotit. A nakonec byl Warhol. TO mě doslova uneslo, protože hned jak jsme vešli, tak to byla neskutečně živá a barevná výstava. Na konci byl i workshop, kde jste si mohli potisknout tričko nebo tašku. Bylo to ale neskutečně drahé! No a tak jsem si koupila v suvenýrech obrázek s Dalího knírem, který se už nemlžu dočkat někde pověsit!!

No a jelikož to byla výstava, tak to znamená, že si tady dnes moc nepočtete, ale kouknete na nějaké fotky. Není jich moc a ani nejsou extra umělecké a TOP, ale i tak doufám, že se vám to bude alespoň trochu líbit :)

Co mě vytáčí při konverzacích

16. června 2016 v 18:47 On my mind
Napadlo mě, že bych mohla opět přidat článek na nějaké "typy" lidí, na které narazíte v internetových konverzacích. Chtěla jsem vypíchnout to co třeba vadí mě. Možná, že jste takoví a nebo jste ti, které tohle štve taky. Tak či tak tohle berte prosím ve srandě, jak jinak :) Někdy mě tyhle věci dovádí k šílenství, ale někdy se nad tím musím jen usmát, protože vím, že ten člověk to prostě jinak neumí. No a jdeme na to!

Místa snů

13. června 2016 v 7:19 All dreams can come true
Dnes jsem si připravila takový seznam míst, která bych chtěla navštívit a která vypadají jako ze snu. Nebude to nějaký jmenný seznam, jakože "Chci navštívit Tokio, Londýn, Buenos Aires..." Bude to spíš seznam něčeho co bych chtěla někde vidět nebo zažít.
Každý to máme jinak, někdo by jen lezl po horách, druhý by se jen válel na pláži. Směle si dovoluji říct, že jsem spíš mix všecho, i když k něčemu se častěji musím dokopávat, ale výsledek stojí vždy za to. Tak jdeme na to! :)

Smoothies

11. června 2016 v 14:41 On my mind
Odhodlávám se psát nový článek a opět se stydím za svou lenost a nečinnost na tomhle blogu. Hold nemůžu slíbit pravidelnost. Někdy je o čem psát a někdy ani tak ne. Každopádně, tenhle článek mě napadl psát, protože se blíží léto a mě příjdou smoothies jako něco co je pro léto typické. Moje story s těmihle nápoji není nijak dlouhé ani staré. Zkrátka svoje první smoothie jsem ochutnala v květnu 2016 někde mezi maturitami. Pro ty z vás kdo neví o co se jedná, tak smoothie je vlastně pomleté ovoce s vodou nebo mlékem, což vám může nahradit snídani nebo svačinku. A to je jedna z věcí co se mi na tom líbí. Třeba jste v obchoďáku a máte na něco chuť, Mekáč a KFC už nemůžete ani cítít, ale dali by jste si něco lehkého a osvěžujcího. Zamíříte ke stánku, kde si můžete vybrat z 155 příchutí (obvykle pomixované 3-6 druhů ovoce). Nejprve jsem si nebyla jistá, že to může chutnat moc dobře, ale nakonec jsem byla příjemně překvapená. Objednala jsem si svůj nápoj/svačinku a po zkonzumování jsem měla příjemný pocit sytosti a toho, že to nebylo 5x smažené.