Srpen 2016

never have i ever | dare to know

29. srpna 2016 v 21:54 MemoryCollector

Nikdy jsem nekouřila trávu...
Nikdy jsem si neolízla prst na noze...
Nikdy jsem nečůrala do umyvadla...

A další...

Pokud vás zajímá co jsem nikdy nedělala a co jsem naopak udělala, tak jsem natočila s přítelem video známé jako *never have i ever*. Možná jsem se tam bála i pár otázek dát, protože přece jen na všechno odpověď znát nemusím, ale mohlo to být více zábavnější!

Tak si video užijte a těšte se příště na další :)

Video v celém článku

Lednice | výlet se Sandrou

21. srpna 2016 v 15:43 All dreams can come true

Tak jsme to konečně udělaly! Konečně jsme s kámoškou Sandrou vyrazily na výlet na zámek Lednice! Na tenhle výlet jsme se domlouvaly už dlouhy, pak na něj i zapomněly, původní plán byl jet v červenci, to ale očividně nevyšlo a vyšlo nám to až 20. srpna. Těšila jsem se celý týden až na jednu věc... mělo být děsné vedro! Pořád jsem si říkala, že se to v průběhu týdne změní a třeba nebude tak horko a bude to třeba příjemných 22-24°C, ale nějak to nevyšlo a jeli jsme do 29°C vedra (podle Sandry prý pěkné počasí :D ). Vstávaly jsme už v 5 abychom se stihly dostat na nádraží na 7 hodin. Jelikož bydlím v totální dupě, kde autobus jezdí jen aby se neřeklo, tak jsem musela jít kus pěšky, svézt se kousek a zase pěšky, protože nic nejede. Aspoň jsem se zahřála. Na nádraží mě už čekala Sandra a mohly jsme vyrazit na skoro dvouhodinovou cestu do Břeclavi.

Andělé a démoni | po stopách knihou, filmem a Římem

17. srpna 2016 v 13:20 KnihyAhojte! Konečně ty prázdniny, na které jsem si slíbila plno čtení, jsou tady, a vlastně i skoro za námi. Schovávala jsem si na to léto knížku Dana Browna *Andělé a démoni*. Pod stejným názvem byl natočen i film s Tomem Hanksem, o kterém jste už jistě slyšeli. Mě se film hodně moc líbil, už jen protože se odehrávál v Římě a jelikož jsem Řím sama loňský rok navštívila, tak jsem se na knížku neskutečně těšila. A jak jistě všichni víte, tak kniha je vždy úplně něco jiného než film, má to své mouchy. A v tomhle článku jsem se rozhodla porovnat knihu s filmem a s osobní zkušeností. Myslím, že by to mohlo být docela zajímavé podívat se na to z více úhlů pohledu. Samotné se mi hodně líbilo chodit Římem a iluminátské symboly hledat, mít před očima film a těšit se na knihu. Dokonce jsem našla i pár seků, se kterými autor knihy asi nepočítal. Takže pokud máte dnes takovou detektivní náladu, tak čtěte dále. Doufám, že vás tenhle typ článku bude bavit :)

V rámci prokrastinace i tenhle článek vydávám ke konci léta namísto jeho začátku.