Duben 2017

Virtuální realita

24. dubna 2017 v 11:02 On my mind
Tento článek bude o něco málo jiný než obvyklé kecací články, jasně že se tady bude kecat, ale trochu jinak. Nedávno se mě a Martinovi naskytl jedinečný zážitek a tím je hraní her ve VR (virtuální realitě). Zamluvila jsem nám hodinu, jako překvapení pro Martina, protože si to hodně přál vyzkoušet. Mě to zas až tak moc nelákalo, ale vzala jsem ho tam a po tomto zážitku, jsem ho vyzpovídala. A o tom je taky tento článek, je to takové interview.

A pokud chcete vědět jaké to je, tak určitě čtěte dále :)


Pořadač na doklady | postovnezdarma.cz

17. dubna 2017 v 16:05 All
V obchodech jsou pořadače na doklady buď levné a škaredé, hezké a drahé nebo velké a nepraktické. To ale vyřešily webovky www.postovnezdarma.cz , když se na jejich stránkách objevil malý, levný a hezký pořadač. Moc jsem neváhala a hned objednávala, jelikož mamka se po jednom taky sháněla, no a pokud by se jí nelíbil, tak si ho mileráda ponechám :)


FAUNA trhy, Rudolf a jeho sídlo

3. dubna 2017 v 16:34 All
Tak a je to tady! Chtěla jsem sice počkat než tenhle článek napíšu, jednoduše aby se můj blog neproměnil na zvířecí blog, ale jelikož mám nejspíš blok (blok s -K, myslím nějaký psychický, blogový či co), tak jdu s článkem na světlo, aby to tady neleželo ladem, jak bývá mým zvykem. Vše začalo už 19.2.2017, kdy byly v Ostravě letošní první Fauna Trhy. Fauna Trhy jsou jednoduše trhy, které jsou jen a jen pro zvířata. Pořádají se na ostravském výstavišti a probíhá ve dvou až třech výstavních halách. Kromě chovatelských potřeb tam můžete koupit i živá zvířata! A jak mě napadlo trhy navštívit... Někdy na začátku února se mi zdál sen, ve kterém jsem byla na dovolené a jak jsou všude obyčejně obchůdky se suvenýry, tak v tom snu byly všude obchůdky s chovatelskými potřebami. Po probuzení jsem nejprve litovala, že nic takového u nás v ČR není, ale hned na to jsem si vzpomněla na naše ostravské fauna trhy! Byla jsem tak nadšená, okamžitě jsem si na netu vše vyhledala, 19.2. jsem sebrala přítele a vyrazili jsme se přinejmenším podívat.

Při vstupu do haly se vybíralo symbolické vstupné 20,- student a 40,- dospělý. Zaplatili jsme a už jsme se běželi koukat na všechnu tu nádheru. Všude byly stoly s výrobky, které byly za symbolické ceny a vůbec se nedaly srovnávat s těmi, co najdete v běžných pet shopech. V teraristice jsem koupila keramický domeček za 80,- kč a přitom jsem se na ten samý dívala týden zpátky v jiném obchodě a tam stál 240,-, takže bylo jasné, že jde domů se mnou. Dále jsem koupila ohýbací most, kokosovou skrýš a kousací pamlsek pro psy "Whimzee aligator", vhodný také pro křečky. Za pár korun jsem měla plnou tašku a už jsme se jen tak potloukali kolem.