Červen 2017

Dej si kafe a zvyš tlak

11. června 2017 v 11:34 On my mind
Posledních pár let mě trápily časté a silné bolesti hlavy, s kterými jsem pravidelně běhala po doktorech a příčiny byly různé. Jeden doktor řekl, že je to nedostatek magnesia a vitamínu B a léčili mě tím měsíc, když to nepomohlo, poslali mě za jiným doktorem, který řekl, že to bude od páteře, na páteři mi našli nějaké deformace, které už mám od narození a poslali mě na rehabilitace, které mi měly s bolestmi hlavy pomoci. Tři měsíce rehabilitací byly rychle fuč, ale bolest hlavy mi to rozhodně nevyléčilo. Začala jsem prášky jako ibalgin a brufen polykat jako lentilky, protože to bylo to jediné co mi od bolesti pomohlo, i když to to nejzdravější řešení rozhodně nebylo, ale kde už ani doktor nedokáže pomoct, tak nastoupí jedovaté prášky. Hlavu jsem přestala řešit, protože jsem našla rychlé a jednoduché řešení.

Pak se ale stalo to, že když jsem chodila na preventivné prohlídky k různým doktorům, tak mě všichni upozorňovali na to, že mám nízký tlak. Doma jsem si trochu zagooglila (jak jinak) o co jde, když máte vysoký nebo nízký tlak. Ukázalo se, že ten nízký tlak by mohl být příčinnou proč mě bolí hodně často hlava, proč jsem několikrát omdlela a jiné. Bohužel se to ale nedalo lékařsky nějak léčit, protože léčba nízkého tlaku je spíše taková domácí.

Na Vánoce jsme s bratrem koupili mámě kávovar na kapsle, do té doby jsem pila kafe jen tak příležitostně, když jsem šla náhodou někam s kamarádkama, ale řekla jsem si, že s novým kávovarem tomu dám šanci. A světe div se...