All dreams can come true

Lednice | výlet se Sandrou

21. srpna 2016 v 15:43

Tak jsme to konečně udělaly! Konečně jsme s kámoškou Sandrou vyrazily na výlet na zámek Lednice! Na tenhle výlet jsme se domlouvaly už dlouhy, pak na něj i zapomněly, původní plán byl jet v červenci, to ale očividně nevyšlo a vyšlo nám to až 20. srpna. Těšila jsem se celý týden až na jednu věc... mělo být děsné vedro! Pořád jsem si říkala, že se to v průběhu týdne změní a třeba nebude tak horko a bude to třeba příjemných 22-24°C, ale nějak to nevyšlo a jeli jsme do 29°C vedra (podle Sandry prý pěkné počasí :D ). Vstávaly jsme už v 5 abychom se stihly dostat na nádraží na 7 hodin. Jelikož bydlím v totální dupě, kde autobus jezdí jen aby se neřeklo, tak jsem musela jít kus pěšky, svézt se kousek a zase pěšky, protože nic nejede. Aspoň jsem se zahřála. Na nádraží mě už čekala Sandra a mohly jsme vyrazit na skoro dvouhodinovou cestu do Břeclavi.

Místa snů

13. června 2016 v 7:19
Dnes jsem si připravila takový seznam míst, která bych chtěla navštívit a která vypadají jako ze snu. Nebude to nějaký jmenný seznam, jakože "Chci navštívit Tokio, Londýn, Buenos Aires..." Bude to spíš seznam něčeho co bych chtěla někde vidět nebo zažít.
Každý to máme jinak, někdo by jen lezl po horách, druhý by se jen válel na pláži. Směle si dovoluji říct, že jsem spíš mix všecho, i když k něčemu se častěji musím dokopávat, ale výsledek stojí vždy za to. Tak jdeme na to! :)

Vyhrála jsem iPhone

28. ledna 2016 v 18:01
Jak už jste asi pochopili z nadpisu, VYHRÁLA JSEM MOBIL!!!! Pro ty co nevědí, na podzim jsem se účastnila soutěže v anglickém časopise známém jako Bridge, kde cílem bylo natočit rozhovor s někým, kdo není čech. O interview jsem poprosila španělku Carmen, američana Nathana a slovenku Julču a jejich odpovědi týkajcích se ČR jsem sestříhala do videa s délkou 2:30 min. Bylo to celkem hardcore, protože jeden rozhovor trval i víc než pět minut a ještě jsem musela natočit úvod a s tím vším se vejí to max. 3 minut. No zvládla jsem to elegantně, video jsem publikovala a odkaz poslala do soutěže. Nejprve jsem se sekla s měsícem vyhlášení výsledků a když se pmalu blížil termín vyhodnocení, byla jsem dost nervózní a raději jsem si říkala, že to určitě nemůžu vyhrát, abych byla pak méně zklamaná, kdyby to opravdu nevyšlo. Docela dost jsem si přála vyhrát, jelikož můj starý mobil pomalu, ale jistě vypovídal službu a na nový jsem prostě neměla a k tomu se ještě blížily Vánoce. Nakonec se ale moje obavy rozpustily a dosáhla jsem prvního místa! Mobil byl už prakticky v kapse, ale to jsem ještě nevěděla, že na něj budu ještě více jak měsíc čekat a začaly další obavy. Obavy o to, že to třeba byl jen fór, a že jsem vlastně nic nevyhrála, že to nepříjde, i když mi teda slibovali, že do Vánoc to určitě bude. Bylo po Vánocích a mobil pořád nikde. Z nadšení jsem si samozřejmě koupila i obaly, které přišly z Honkongu dřív než mobil z Prahy... Nakonec jsem se teda nervla (po dloooooouhém přemlouvání rodinou a přátely) a napsala do redakce toho časopisu. Pán, který mi odepisoval mi napsal, že výhry odesílají tento týden a ještě mi poděkoval za dotaz. Odepsal mi v pondělí 18.1. a ve středu 20.1. mi učitelka angličtiny donesla nadšeně krabičku s mobilem. Ale tady nastal další problém, jelikož na krabičce na mě čekal nápis iPhone 5S. Proč to je problém? Protože jsem měla vyhrát 4S, bylo to vytištěno v časopisu a byla to cena o kterou se soutěžilo. Né že by mi nějak vadilo vyhrát něco lepšího :D , ale já už byla tak akčí a nakoupila si obaly na 4S, které jsou mi teď dost k prdu. No samozřejmě jsem to už napravila a na eBay utratila za nové obaly.

Abych to tak shrnula, jsem opravdu ráda, že jsem vyhrála, už jen protože jsem nikdy v životě nic nevyhrála, ani nějakou malou blbůstku. Jsem opravdu maximálně spokojená, jen jediné co bych tomu vytkla je, že DPO neudělal aplikaci jízdních řádů na iOS! A to samé vývojáři Strava.cz ... No ale to bych raději vytkla vývojářům než telefonu. Jak vypadá popisovat nebudu (viz obrázek). Co se mi hodně zalíbilo byla aplikace "Připomínky", která funguje v podstatě jako každá jiná aplikace, ale co si pamatuju, tak na Android jsem nikdy nesehnala nějakou co by mi fakt vyhovovala, ale tahle má všechno :)

To bude ode mě k tomuhle všechno. A pokud se neúčastníte soutěží, protože si myslíte, že je stejně nemůžete vyhrát, tak okamžitě běžte do všech soutěží co najdete, protože můžete vyhrát! (jenom o tom nevíte ;) )

Další zhaslá svíčka

18. března 2015 v 7:33
Všechny sny se mohou stát skutečností. Je to ale pravda?

# Sny

27. listopadu 2014 v 9:00

Dreams

Když jsem byla malá, měla jsem sny o různých pohádkách a o tom, že oplývám nadpřirozenými schopnostmi jako je létání nebo magie, jednou se mi dokonce zdálo, že jsem jako Buffy :D Také jsem ale měla noční můru, která se pořád opakovala. Měla jsem panickou hrůzu z hadů (pořád jí mám), i když jsem se vždycky každou sobotu dívala na Steva Irwina, který pořád něco s hady zkoušel, ale to mě spíš fascinuje a zajímá. V té noční můře jsme měli plný skleník hadů, kteří jednou utekli a snažili se dostat do našeho domu. No prostě katastrofa... kolikrát jsem celé noci nespala.
Ale to bylo, když jsem ještě byla maličká.

Teď když už jsem "velká" a začínám poznávat úžasnou vědu psychologie a skvělého pána Zikmunda Freuda a jeho práce na téma sny, díky níž jsem všem snům více otevřenější, než kdy předtím. Podle něj jsou sny něčím co v reálném životě potlačujeme a později se to prolne do našich snů. Vždy jsem měla, mám a mít budu ve svém životě něco co budu potlačovat a o čem se mi bude zdát. Vždycky jsem si odmítala přiznat, že bych se sebou mohla začít něco dělat, protože mi bylo jasné, že s tím po nějaké době seknu jako ostatně se všim. Pak se mi začalo zdát o tom jak cvičím, samozřejmě to byla noční můra, ale nakonec mě to donutilo k tomu to zkusit. Tak jsem sem tam začala pro sebe něco malého dělat (nebudeme to přehánět).
Také se mi hodněkrát zdálo o věcech, o kterých jsem si nemyslela, že bych je někdy mohla mít, ale stalo se. Pomalu začínám věřit tomu, že sny se skutečně plní! Kéž je to pravda, prosím, prosím! Věřím!

# Lukostřelba

19. listopadu 2014 v 14:00
Jedním z mých snů, nebo cílů, chcete-li, je začít s lukostřelbou!
Více v celém článku :)
 
 

Reklama